kivircik erkek sac
Mart 23, 2013 Genel Yorum yapılmamış

2022 Trend Kıvırcık Saç Model ve kesimlerini aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

1-Bonus Saç

Bonus Saçlar için yapılabilecek pek bir kesim yoktur fakat saçların güçlü ve gür olması için düzenli olarak 2 ayda bir veya 3 ayda bir kuaförünüze ara makas attırarak saçınızın düzenli, canlı, güçlü ve gür olarak uzamasını sağlayabilirsiniz.

kivircik erkek sac

2-Yanları Kısa Bonus Saç

Bu model genellikle en sevilen modellerdir. Bonus saçların aksine saç derisine daha rahat hava ile temas ettiği için kullanımı ve modeli çok uygundur. Kuaförünüze kıvırcık saçınızın yan kısımlarını 5 parmak kadar 2 numaralı saç kesme başlığı taktırarak yanlarınızı kısaltabilir aşağıdaki saç modeline sahip olabilirsiniz.

kivircik erkek sac 2

3-Kısa Kıvırcık Saç Modeli

Kıvırcık saçınızı kısalttırmak isterseniz son zamanlarda trend olan bu saç modelini yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın üst kısmını 7-8 cm uzunlukta bırakarak yan kısımlarını 5 numaralı saç kesme başlığını taktırarak saç kesimini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu saç modeli diğer kıvırcık saçların aksine bakımı daha kolaydır ve daha kullanışlıdır. Özellikle saçı gözünün önüne gelenlerden rahatsız olanlar için en ideal kıvırcık saç modeli budur.

kivircik erkek sac 3

İlişkili Yazılar

Yorum Yapınız